Odprowadzanie pojazdu

Odprowadzanie pojazdu

Zdarza Ci się myśleć, że lepszym pomysłem na dojazd na wytworną kolację do restauracji, bankiet, firmowy event, koncert lub rodzinną imprezę okolicznościową byłoby wykorzystanie własnego samochodu, ale ta decyzja mogłaby ograniczyć Twoją swobodę w spożyciu wysokoprocentowych napojów?

W LuxDriver stworzyliśmy usługę, która wychodzi naprzeciw takim ograniczeniom. Jedziesz gdzie potrzebujesz swoim samochodem, a gdy przyjdzie czas powrotu – możesz wrócić jako pasażer własnym autem.

Jak to możliwe?

  • Zadzwoń pod numer 502 522 544.
  • Podaj adres miejsca, w którym kierowca LuxDriver ma Cię odebrać, adres docelowy, a także markę i model auta.
  • O omówionej godzinie odbierz telefon od szofera (będzie ich dwóch, jeden z nich będzie pełnił rolę kierowcy Twojego samochodu) i w komfortowej przestrzeni własnego auta wróć bezpiecznie do domu.

Nasi kierowcy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą, klasą, etyką pracy oraz nienagannym wyglądem. Wierzymy, że tylko taka postawa pozwoli zyskać zaufanie klienta i zapewni poczucie komfortowego przejazdu.

Ty pijesz – my jedziemy

Doskonała impreza wcale nie musi wiązać się z odmawianiem sobie drinka czy kieliszka wina. Nawet jeśli przybyłeś w miejsce docelowe swoim samochodem, skorzystaj z oferty Lux Driver. Jeśli jesteś, popularnie mówiąc, „po kielichu”, Gdańsk i okolice są natomiast lokalizacją, w której się znajdujesz, skontaktuj się z nami i zamów profesjonalną usługę, która zyskuje coraz większą popularność. Dzięki niej bezpiecznie wrócisz do domu po imprezie.

Bania Taxi

Jeśli planujesz spotkanie z przyjaciółmi lub wielkimi krokami zbliża się impreza firmowa, na którą dojedziesz własny samochodem, możesz mieć pewność, że nie będziesz musiał się martwić, że jesteś „po kielichu”. Sopot to jedno z miejsc, w którym zamówisz nasza usługę odprowadzenia auta przez profesjonalnego kierowce w miejsce docelowe. Możesz bawić się tuż po pracy, a potem dzięki nam własnym samochodem i z wykwalifikowanym kierowcą udasz się pod wskazany adres. Ty się bawisz, a my jedziemy!