Transfery na lotnisko

Transfery na lotnisko

Czeka Cię podróż samolotem  a nie chcesz zostawiać samochodu na parkingu lotniska? Nie musisz już tego robić. Mamy dla Ciebie alternatywę:

  • zawieziemy Cię na lotnisko i odwieziemy Twoje auto,
  • jedziesz sam, a nasz kierowca odbiera Twoje auto z lotniska i odwozi je pod dom,
  • gdy wracasz nasz kierowca przyjeżdża po Ciebie Twoim autem i odwozi Cię do domu lub po prostu dostarcza Ci samochód, byś wrócił sam.

Wiemy jak ważne jest swobodne dostanie się na lotnisko, a jednocześnie jak kłopotliwe jest pakowanie bagaży np. do pociągu czy autobusu. Nasza usługa pozwoli dojechać Ci na lotnisko bez presji i w komfortowych warunkach. Bez konieczności pozostawiania samochodu na lotnisku, by było „uziemione” przez kilka dni dla pozostałych członków Twojej rodziny.

Relokacja pojazdów – Gdańsk

Skorzystanie z usługi Lux Driver jest sposobem na spokojną głowę w trakcie długo wyczekiwanych wakacji. Relokacja pojazdów w Trójmieście jest usługą, która ochroni Twój samochód przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, włamaniem i urazami mechanicznymi.

Relokacja pojazdów – Sopot, Łódź

Relokacja pojazdów w Sopocie, Łodzi i innych dużych miastach Polski, pozwoli na komfort i wygodę w trakcie drogi na lotnisku i podczas powrotu. Odbierzemy auto z lotniska, aby w trakcie Twojej nieobecności pozostawało w dobrych rękach. Podejmij decyzję o skutecznej i sprawdzonej usłudze już dziś!