Wynajem prywatnego kierowcy

Wynajem prywatnego kierowcy

Są sytuację, w których mimo posiadania własnego samochodu podróż nim jako kierowca nie jest idealnym rozwiązaniem. Prowadząc biznes podróże służbowe to standard, którego często przez konieczność osobistej rozmowy z partnerem trudno uniknąć. Wiele godzin w samochodzie to nie tylko strata czasu, który można poświęcić na realizację zawodowych zadań, ale także zmęczenie, które może przełożyć się na gorszą dyspozycję podczas negocjacji biznesowych czy prezentacji swoich usług podczas konferencji. Wynajęcie prywatnego kierowcy pozwala wykorzystać podróż w komfortowych warunkach jednocześnie pozostawiając możliwość realizacji ważnych zadań tak, by optymalnie wykorzystać cenny czas, który w biznesie jest na wagę złota.

Wynajem prywatnego kierowcy to w Luxdriver dwie opcje:

  • wynajem kierowcy wraz z samochodem Luxdriver,
  • wynajem szofera jako kierowcę twojego samochodu.

Obie opcje choć bardzo podobne mają w sobie inne zalety. Nasz kierowca prowadząc Twoje auto może zostawić je w określonym miejscu, by czekało na Ciebie i pozwoliło Ci na dalszą samodzielną podróż np. dzień po spożywaniu alkoholu. Wynajęcie kierowcy wraz z samochodem Luxdriver to opcja, która pozwala na swobodne przemieszczanie się przez wiele godzin bez presji posiadania własnego auta do dalszej podróży.

Prywatny szofer – Gdańsk i okolice

Prywatny szofer w Gdańsku to propozycja dedykowana przedsiębiorcom, którzy w trakcie dnia zamierzają załatwić najważniejsze sprawy, przemieszczając się ze spotkania na spotkanie samochodem. Podczas przejazdu do miejsca docelowego znajdą czas na rozmowę z klientem, napisanie odpowiedzi na pilne maile czy przygotowanie się do następnego spotkania.

Prywatny szofer – Sopot, Łódź

Nie pozwól sobie na gorszą koncentrację w trakcie zaplanowanego spotkania biznesowego. Prywatny szofer w Sopocie, jak i w Łodzi, którego usługę zamówisz za naszym pośrednictwem, pozwoli na odprężenie w trakcie podróży i spokojne dopracowanie strategii negocjacyjnej.